//برای تبلیغات گسترده تلگرامی به کدام کانال های تلگرام اعتماد کنیم ؟

برای تبلیغات گسترده تلگرامی به کدام کانال های تلگرام اعتماد کنیم ؟

تبلیغات گسترده تلگرامی : با ورود شبکه های اجتماعی مجازی به زندگی روزمره مردم و به جهت وجود قابلیت های فراوان درآنها مثل به اشتراک گذاری عکس ، فیلم ، پیام علاوه بر اینکه بخش زیادی از طبقات مختلف اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی و سیاسی به طور گستره از آن استفاده می کنند ، برخی از صاحبان کسب و کار را علاقمند کرده است تا از این امکان برای تبلیغ محصول یا خدمات خود استفاده نمایند، اما واقعیت این است که هر تکنولوژی جدیدی که وارد بازار میشود همیشه گروهی از افراد هستند که به فکر سوء استفاده از آن و فریب مردم برای کسب درآمد روی می آورند که شبکه محبوب تلگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست .

تبلیغات گسترده تلگرامی

( تبلیغات گسترده تلگرامی )

یکی از راههایی که افراد سود جو برای فریب مخاطبان این شبکه به کار میبرند اینکه مثلا ادعا می کنند ما میتوانیم برای کانال ها یا گروههای با تعداد اعضا بالا و افراد عضو ان پیام انبوه بفرستیم که این خلاف قانون بوده و شبکه پیام رسان تلگرام آن را غیر فعال کرده است یا اینکه تبلیغ شما در کانال ها یا گروههای با عضو زیاد ارسال میکنند بدون اینکه شناختی از گروه و رده سنی ، طبقه اجتماعی ، فرهنگی ، موضوع فعالیت گروه و غیره داشته باشند و در واقع شما با وجود صرف هزینه های زیاد برای تبلیغ محصول یا خدمات خود به نتیجه مطلوب دست پیدا نخواهید کرد .

تبلیغات انبوه و گسترده در تلگرام

( تبلیغات در تلگرام با گروه فرادیده )

خب با این توضیحات با وجود اینکه شبکه پیام رسان تلگرام بستر بسیار خوبی برای تبلیغات است چطور میتوانیم از آن برای تبلیغ محصول خود به صورت اصولی و درست و هدفمند استفاده نماییم و برای تبلیغات در تلگرام به کدام کانال ها میتوانیم اعتماد کنیم ؟ جواب این سوال فقط بهرمندی از خدمات سایت هایی است که دسترسی واقعی به ادمین کانال ها و طبقه بندی کانال ها بر اساس جنسیت یا حتی سن یا موضع فعالیت آنها دارند .

تنها  ارتباط با این سایت ها است که میتواند تبلیغ شما را در کانال ها به مخاطب واقعیش برساند . سایت تبلیغات گسترده تلگرامی فرادیده با دسترسی به ۲ میلیون کاربر در کانال های تلگرام و ادمین های آنها و دسترسی به لیست کانال های برتر تلگرام و دسته بندی گروهها در تلگرام بر اساس موضوع ، داشتن تیم مشاوره حرفه ای به شما کمک می کند تا کانال تلگرام مورد نظر خود را پیدا کرده و با صرف هزینه اندک کالا یا خدمات خود را در آن تبلیغ نمایید .

ضمن آنکه فرادیده کیفیت و قابل اعتماد بودن کانال تلگرام برای تبلیغات را برای شما تضمین می کند . بدین صورت که کانال های تحت نظر فرادیده بدون تبادل و تبلیغات گسترده تلگرامی زرد و غیر واقعی بوده و قابل اعتماد هستند . فرادیده بازدید ها و اعضای حقیقی کانال ها را تضمین می کند.

امکان انتخاب کانال برای انتشار تبلیغات گسترده تلگرامی

از دیگر مزایای سایت فرادیده اینکه امکان انتخاب کانال در تبلیغ تلگرام برای شما وجود دارد . ضمن آنکه مدت زمان نمایش محصول یا خدمات شما در کانال تبلیغ شده همچنین ساعات ارسال آن با توجه به بودجه شما از طرف شما تعیین میشود .

کانال فرادیده اقدام به تهیه لیستی از کانال ها با موضوعات مختلف از جمله روانشناسی ، فرهنگی ، ورزشی ، تجاری و …. و لیست کانال های برتر کرده است و با توجه به این فهرست شما میتوانید دقیقا محصول خود را در کانال های مرتبط به صورت هدفمند تبلیغ نمایید .

در پایان سایت فرادیده با تیمی خبره محل مناسبی برای تبلیغات گسترده تلگرامی می باشد .

فرادیده تبلیغات در تلگرام 3

( تبلیغات گسترده تلگرامی با فرادیده )

By | ۱۳۹۶-۱۰-۹ ۰۹:۴۱:۱۴ +۰۰:۰۰ آبان ۲ام, ۱۳۹۶|دسته‌بندی نشده|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment