//تبلیغات تلگرام چگونه است ؟

تبلیغات تلگرام چگونه است ؟

همه چیز درباره تبلیغات تلگرام

با ورود شبکه های اجتماعی مجازی به زندگی روزمره مردم ، شکل زندگی و حتی شغلی بسیاری از افراد دچار تغییرات مهمی شده است . تا چندی قبل شبکه های اجتمای واتس آپ ، وایبر ، فیس بوک مورد علاقه و بازدید بسیاری از کاربران این شبکه ها در هر سن و جایگاه اجتماعی و شغلی بود  و افراد به راحتی با باز کردن یک صفحه میتوانستند مطالب خود را با علاقمندانشان به اشتراک بگذارند .

مشاوره تبلیغات تلگرام

( کانال تبلیغات تلگرام : faradideads @ )

بعد از ورود شبکه اجتماعی تلگرام و به دلیل قابلیت های وسیع و منحصر به فرد آن از قبیل سرعت بالا ، سادگی نحوه بکارگیری ، راحتی به اشتراک گذاری فیلم و عکس و مطالب بسیاری از کاربران شبکه های وایبر و واتس آپ و فیس بوک به این شبکه نوظهور کوچ کرده و از علاقه مندان پرو پا قرص آن شدند .

ورود خیل عظیمی از کاربران به شبکه اجتماعی تلگرام زمینه ساز بسیاری از فعالیت های اقتصادی و تجاری گردید و ایده استفاده از این شبکه را برای امور تجاری در ذهن علاقمندان آن پرورش داد. قابلیت های وسیع تلگرام در جمع کردن گروه زیادی از افراد از سنین مختلف و طبقات مختلف اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی در کانال ها و گروه های تلگرام می توانست بستر مناسبی هم برای فعالیت اقتصادی و تبلیغات تلگرام فراهم آورد .

تبلیغات در تلگرام انبوه 2

( نحوه تبلیغات تلگرام با گروه فرادیده )

صرفه نظر از سوء استفاده هایی که ممکن است توسط برخی از کاربران از این فضا به عمل آید اما سادگی استفاده از این شبکه و دسترس بودن آن و امکان استفاده در همه مکان ها از جمله مترو ، اتوبوس و سایر مکان های عمومی و عدم نیاز به اینترنت پر سرعت برای استفاده از آن به نظر می رسد کم کم جای سایت ها و وب سایت ها را خواهد گرفت و این امر زمینه کاربرد آن را در تبلیغات فراهم میسازد .

واقیعت امر این است که شبکه تلگرام در حوزه به اشتراک گذاری پیام بی رغیب بوده و در حوزه به اشتراک گذاری عکس یک پله از اینستاگرام پایین تر است .

با توجه به اینکه شبکه تلگرام با استقبال گسترده ایرانیان مواجه شده است و در بین آنها از محبوبیت بالایی برخوردار است زمینه برای فعالیت های تبلیغاتی را در آن فراهم کرده است . ضمن آنکه کسب و کارهای تجاری برای داوام در بازار کار بایستی دایما متدها و روش های دیجیتال تجارت را رصد کرده و از آن برای رونق کسب و کار خود استفاده نمایند . اما اینکه چطور میتوان تبلیغات تلگرام را به نحوه موثری انجام داد روش های مختلفی وجود دارد :

تبلیغات در تلگرام

( روش تبلیغات تلگرام )

یکی از روش های تبلیغات تلگرام این است که یه متن تبلیغاتی را مستقیما در یک کانال قرار دهیم که  البته این روش معایبی هم دارد مثلا اینکه وقتی اعضا یک کانال خیلی زیاد باشند تشخیص اینکه این اعضا واقعی هستند یا فیک مشکل میشود و این در جذب میزان مخاطب خلل ایجاد میکند . عیب دیگر اینکه تبلیغ در کانال های تلگرام اگر هدفمند نباشد میتواند بازخورد مناسب را نداشته باشد ، مثلا شما فروشنده لوازم آرایشی مخصوص بانوان هستید با تبلیغ در یک کانال تلگرام و عدم اطلاع از جنسیت و سن اعضا در واقع یک کار بی هدف انجام داده اید .

موضوع مهمی که ممکن است مورد سوء استفاده برخی افراد قرار بگیرد این است که برخی ادعا می کنند می توانند به صورت انبوه تبلیغ مورد نظر را به اعضا کانال های با تعداد بالا ارسال نمایند که این کار غیر قانونی بوده  و این شیوه توسط شرکت تلگرام غیر فعال شده و در صورت انجام این کار فرسننده را  ریپورت و بلاک می کند.

تبلیغات تلگرامی در فرادیده

( تبلیغات تلگرام با گروه فرادیده )

پس راه حل چیست ؟ برخی سایت ها با برقراری ارتباط با ادمین های کانال های تلگرام و طی یک قرارداد مشخص از طبقه بندی سنی و جنسیت و سایر موراد لازم در تبلیغات مطلع شده و شما میتوانید با این اطلاعات محصول خود را دقیقا در کانالی که گروه هدف شما اعضا آن هستند تبلیغ نمایید . در این میان سایت فرادیده در زمینه انجام تبلیغات در تلگرام به صورت هدفمند و موثر در کانال  میتوند شما را یاری کند .

ضمن آنکه با شناسایی کانال های گروه هدف خود از طریق سایت فرادیده  می توانید با این کانال های تبادل لینک کرده و محصول یا خدمات خود را در کانال های تلگرام تبلیغ نمایید .  فرادیده با دراختیار داشتن ۲ میلیون کاربر در کانال های تلگرام ، تبلیغات شما رو با موثرترین روش انجام می دهد. شما در فرادیده می توانید تبلیغات تلگرام را پس از مشاوره حرفه ای در معرض دید میلیون ها کاربر تلگرام قرار دهید.

تبلیغات فرادیده

( از اثرات مثبت برندسازی تبلیغات در تلگرام غافل نشوید )

تبلیغات تلگرام با فرادیده

تبلیغات در تلگرام در فرادیده بدین صورت است که در ابتدا به اکانت ادمین تبلیغات پیام میدهید ، بنر تبلیغاتی را ارسال میکنید پس از تایید بنر زمان مورد نظر را با ادمین هماهنگ کرده و پلان مورد نظر را باتوجه به بودجه تان را مشخص میکنید و بنر شما در باکیفیت ترین کانال های تلگرام که زیر نظر مستقیم تیم فرادیده مدیریت میشود منتشر خواهد شد .

تبلیغات هدفمند در تلگرام

( تبلیغات تلگرام به صورت هدفمند در فرادیده )

کانال های تحت نظر فرادید بدون تبادل و تبلیغات زرد و غیر واقعی بوده و فرادیده بازدید ها و اعضای حقیقی کانال ها را تضمین می کند .  امکان انتخاب کانال ها و مدت زمان نمایش تبلیغ در کانال و همچنین ساعت ارسال تبلیغ با توجه به بودجه و محصول شما از دیگر خدمات فرادیده می باشد . فرادیده لیستی از بهترین کانال ها با موضوعات مختلف را در اختیار شما قرار میدهد و شما قادر خواهید بود با توجه به محصول ، کالا و خدمات خود کانال های مرتبط را انتخاب کنید .

در فهرست کانال های فرادیده موضوعاتی همچون روانشناسی ، خبری ، سلامت ، طنز ، آموزشی ، موزیک ، فیلم و کلیپ ، سرگرمی ، خلاقیت و هنری و ادبی وجود دارد که انتخاب کانال و پلان تبلیغاتی مناسب با توجه به موضوع بنر میتواند حداکثر بازدهی با هزینه کمتری برای شما به ارمغان بیاورد.

فرادیده تبلیغات در تلگرام 3

( برنامه تبلیغات تلگرام )

بنر منتشر شده در اکثر کانال ها به مدت تقریبی ۱ تا ۳ ساعت باقی می ماند و این امر که کانال ها از تبادل برای افزایش بازدید و ممبر استفاده نمیکنند باعث می شود ویوویی که روی بنر تبلیغاتی شما نمایش داده میشود بازدید واقعی باشد و بیشترین بازخورد را برای شما به همراه داشته باشد .

اما به طور خلاصه چرا فرادیده ؟ فرادیده با در اختیار داشتن بیش از ۲ میلیون و پانصد هزار نفر مخاطب واقعی و به تبع آن بازدید های واقعی و داشتن قیمت های مناسب و دارای نما اعتماد الکترونیکی بهترین سایت برای تبلیغات تلگرام و تبلیغ در کانال تلگرام می باشد .

(تبلیغات تلگرام را به گروه فرادیده بسپارید )

By | ۱۳۹۶-۱۰-۹ ۰۹:۱۳:۰۱ +۰۰:۰۰ شهریور ۲۷ام, ۱۳۹۶|دسته‌بندی نشده|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment